O firmie


Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Małkini Górnej sp. z o.o. powstał w wyniku przekształcenia Samorządowego Zakładu Budżetowego. Jesteśmy firmą z ponad trzydziestoletnim stażem w działalności usług komunalnych.

Obecnie Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Małkini Górnej prowadzi działalność w następujących dziedzinach:

  • gospodarka wodno-ściekowa – Prowadzimy pobór, uzdatnianie i przesył wody z trzech Stacji Uzdatniania Wody zlokalizowanych w Małkini Górnej, Kańkowie i Rostkach Wielkich. Zajmujemy się także kanalizacją i oczyszczaniem ścieków w nowoczesnej oczyszczalni ścieków o przepustowości 1300m3/dobę. Wykonujemy przyłącza wodno-kanalizacyjne.
  • gospodarka mieszkaniowo-komunalna - ZGKiM  Spółka z o.o. W Małkini Górnej administruje obiekty mieszkaniowe na terenie gminy.W ramach tego zarządu Zakład nadzoruje i koordynuje bieżącą eksploatację zasobów komunalnych, ich stan sanitarny, wykorzystywanie budynków, lokali, urządzeń i terenów.
  • oczyszczanie gminy - w zakresie usług oczyszczania Spółka zajmuje się wywozem nieczystości stałych i płynnych oraz letnim i zimowym utrzymaniem czystości i przejezdności ulic i placów na terenie gminy Małkinia Górna. Spółka świadczy usługi wywozu odpadów stałych i płynnych od mieszkańców i instytucji zlokalizowanych na terenie gminy Małkinia Górna, a także gmin sąsiednich. Zajmujemy się wynajmem toalet przenośnych i obsługą imprez plenerowych w zakresie utrzymania czystości.
  • drogownictwo  - usługi w ramach drogownictwa obejmują realizację zleceń z zakresu budowy chodników oraz gminnych dróg dojazdowych, a także prace związane z utrzymaniem nawierzchni już istniejących (remonty, modernizacje, przebudowy, naprawy poawaryjne). Wykonujemy także naprawy nawierzchni asfaltowych poprzez odzysk masy asfaltowej i przerobienie jej w recyklerze. Do zadań Zakładu należy również pionowe i poziome oznakowanie dróg i dekoracja miasta.
  • utrzymanie zieleni - tereny obsługiwane przez Zakład to głównie  trawniki i zieleń przyuliczna, na których prowadzone są prace pielęgnacyjne (koszenie, grabienie, odchwaszczanie, nawożenie, podlewanie, sadzenie, sianie, cięcie drzew i krzewów) oraz konserwacyjne. W okresie zimowym do obowiązków Spółki należy odśnieżanie infrastruktury  (ciągi piesze,parkingi,miejsca pamięci narodowej).

Ponadto zajmujemy się usługami w zakresie robót budowlanych, instalacyjnych, wynajmem maszyn, rusztowań i usługami transportowymi.
 

Kontakt:

ZGKiM sp. z o.o. Małkinia Górna

07-320 Małkinia Górna, ul. Nurska 144

tel. 29-644-86-62

telefon alarmowy: 660 404 873

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny przyjęć interesantów:

poniedziałek - piątek:

7:00 - 15:00

sobota: nieczynne